Wishsurfing prowadzony przez Fundację Dziecięca Fantazja

wishsurfing

prowadzony przez

Fundację Dziecięca Fantazja

spełniamy marzenia od 2004 roku

W mediach wiele miejsca poświęca się złu. Los jest czasem bardzo niesprawiedliwy i okrutny. Niewyobrażalne są okoliczności z jakimi muszą się zmagać rodziny dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu, przewlekłymi oraz z niepełnosprawnością.

Jednak my jesteśmy przekonani, że na całym świecie żyją ludzie o otwartych sercach, którym nie jest obojętny los najbardziej poszkodowanych przez życie. Wielu z nich wie, jak ogromna jest siła marzeń i decyduje się pomóc w spełnianiu fantazji dzieci ciężko chorych i żyjących w trudnych warunkach. Spełnione marzenia dają im i ich rodzinom wiarę, nadzieję oraz siłę do dalszej walki z chorobą.

Zwykle wydaje nam się, że młodzi ludzie marzą o rzeczach spektakularnych. W rzeczywistości wielu z nich ma skromne życzenia. Chcieliby otrzymać przedmioty codziennego użytku, które ułatwiłyby im funkcjonowanie, poprawiły jakość ich życia, zapobiegły wykluczeniu społecznemu. Najważniejsze dla naszych marzycieli jest poczucie normalności i przynależności. Wśród marzeń Podopiecznych naszej Fundacji znajdują się:

laptopy, smartfony, konsole do gier, rowery, zabawki, meble, ubrania oraz przedmioty potrzebne do codziennej rehabilitacji. Niektórzy pragną przeżyć coś, co oderwie ich od trudnej rzeczywistości i wniesie do niej radość i nadzieję. Pójście na mecz lub koncert, metamorfoza wyglądu albo krótki rodzinny wyjazd nad morze czy w góry mogą stać się dla chorych dzieci najlepszym wsparciem i motywacją do walki z chorobą.

Wishsurfing koncentruje się na małych fantazjach i diametralnie zmienia tradycyjne metody przekazywania darowizn i realizacji marzeń. Dzięki wishsurfingowi proces spełniania marzenia chorego dziecka jest przejrzysty i korzystny finansowo.

wishsurfing

pozwala potencjalnym darczyńcom na:

  • samodzielne przeszukiwanie bazy dzieci cierpiących na choroby nieuleczalne lub zagrażające życiu oraz opisów ich marzeń. Wszyscy podopieczni znajdujący się w naszej bazie Wishsurfing zostali zweryfikowani, zakwalifikowani i są podopiecznymi Fundacji Dziecięca Fantazja;
  • wybranie wspieranego dziecka i fantazji, która ma zostać spełniona;
  • wpłacenie on-line darowizny pokrywającej realizację marzenia dziecka w całości lub części;
  • fakultatywne uczestnictwo w momencie spełniania marzenia dziecka;

wishsurfing

pokazuje całkowity koszt spełnienia marzeń dziecka, zawierający:

  • detaliczny koszt przedmiotu – wymarzony prezent zapakowany razem z dodatkowymi prezentami i dostarczony do miejsca zamieszkania dziecka lub do szpitala;
  • detaliczny koszt marzenia niematerialnego wraz z pamiątkowym upominkiem;
  • spersonalizowaną kartkę okolicznościową dla dziecka oraz jego rodziny, na której wymienieni są wszyscy sponsorzy marzenia.

wishsurfing

nie zawiera dodatkowych opłat po stronie darczyńcy:

  • brak opłat administracyjnych oraz opłat za przetwarzanie płatności;
  • brak zapytań o „uznaniowe darowizny” na utrzymanie platformy.

Wpłaty przekazane za pomocą platformy Wishsurfing mogą być odliczone od dochodu. Fundacja Dziecięca Fantazja wystawia zaświadczenia o przekazanych darowiznach.

Marzenie ciężko chorego dziecka może stać się rzeczywistością także dzięki Tobie.

Które marzenie wybierzesz?