× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Bartek
Bartek

Lego i buty Jordan

Bartosz Dąbrowski • 12 lat
Klebark Wielki • Warmińsko-Mazurskie
Choroba: Padaczka lekooporna, niepełnosprawność intelektualna

Wszystko zaczęło się, gdy Bartek miał rok i 4 miesiące. U chłopca zaczęły wtedy występować napady wykręcające jego ciało i powodujące utratę przytomności. Ataki pojawiały się codziennie przy budzeniu się i zasypianiu. Bartek znalazł się w szpitalu, a jego stan pogarszał się z godziny na godzinę. Po diagnostyce okazało się, że nasz Podopieczny choruje na padaczkę. Od tamtej pory chłopiec przyjmuje leki, ale badanie EEG wciąż wykazuje zmiany w mózgu, a napady pozostawiły po sobie ślady.

Bartek wymaga rehabilitacji, która usprawni jego ciało po tym, jak zostało powykręcane przez ataki padaczkowe. Chłopiec zmaga się też z dużą wadą wzroku i jest pod obserwacją pod kątem zwyrodnienia siatkówki. Ma stwierdzoną również niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, przez co wymaga stałej opieki i pomocy w codziennych czynnościach.

Bartek uwielbia superbohaterów i bardzo chciałby zostać jednym z Power Rangers. Jego marzeniem jest zestaw Lego Minecraft i buty Jardan, które są dla każdego nastolatka kultowe i zawsze poprawiają samopoczucie.

  • 27.01.2022
    Anonimowy Darczyńca
    Nie mogę dać dużo, bo sama nie mam za wiele :) ale niech sobie chłopak pogra :) Uwaga, gry na switcha są bardzo drogie :p
1 745 zł 151% 1 150 zł
Cel osiągnięty!
Krzysiek Nedzak
500 zł
Arek VS
300 zł
Zaneta Nice
5 zł
😘
50 zł
Joanna
50 zł
Paulina
100 zł
Anna Sz
200 zł
Pani Paulina
100 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Niebieski Ranger Dąbrowski
50 zł
Agnieszka Kacprzak-Gajos
20 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Dziadek
150 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
????
10 zł
Mateusz
10 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę