× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Katarzyna z prezentami
Katarzyna z prezentami

Ubrania rezultat

Katarzyna Kruszniewska • 15 lat
Suwałki • Podlaskie
Choroba: Mózgowe porażenie dziecięce

Kasia to drobna, ale zawsze uśmiechnięta dziewczynka. Nastolatka nigdy nie postawiła samodzielnego kroku, ponieważ cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Porusza się na wózku i wymaga całodobowej opieki, intensywnej rehabilitacji oraz pomocy drugiej osoby przy codziennych czynnościach. Kasia praktycznie nie mówi, ale dużo rozumie i potrafi porozumiewać się za pomocą gestów. Cały czas ciężko pracuje nad osiągnięciem jak największej sprawności.

Jednym z marzeń Kasi był własny laptop i dzięki wielkiemu sercu Prywatnego Darczyńcy ta fantazja stała się rzeczywistością. Dzięki laptopowi Kasia będzie mogła poznawać wirtualny świat, surfować po internecie, a przede wszystkim korzystać z programów i gier edukacyjnych.

Nastolatka bardzo chciała otrzymać także nowe ubrania, więc kiedy jej marzenie się spełniło, bardzo się ucieszyła. Oczywiście jak to czternastolatka, dziewczyna chciała sama sobie wybrać wymarzone stroje, dlatego najlepszym prezentem dla niej były bony podarunkowe do firmy LPP. Teraz Kasia będzie mogła ze szczegółami zaplanować wizytę w centrum handlowym i wybrać wymarzone ubrania.

Oprócz bonów, Kasia otrzymała również modelinę, gniotka, piłeczki które to przedmioty przydadzą się jej do usprawniania rąk. Książki, miękki kocyk i maskotka będą miłym dodatkiem umilającym Kasi zasypianie i odpoczynek. Kosmetyki przydadzą się do codziennej pielęgnacji, a słodka niespodzianka na pewno usatysfakcjonuje zmysł smaku Kasi.

Spełnienie marzenia Kasi było możliwe dzięki osobom, które wsparły jej zbiórkę oraz dzięki prywatnemu Darczyńcy. Dziękujemy także firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie przesyłki do naszej Podopiecznej.

Serdecznie dziękujemy!

  • 17.02.2021
    Bożena
    Pozdrowienia i uściski dla Kasi
790 zł 100% 790 zł
Cel osiągnięty!
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Anonimowy Darczyńca
30 zł
Bożena
50 zł
Marek Bełej
50 zł
Anonimowy Darczyńca
500 zł
Agata Kwiasowska
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę