× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Adrian z prezetami
Adrian z prezetami
Adrian na leżaczku

Leżaczek do kąpieli dla Adriana - rezultat

Adrian Czenczek • 4 lata
Rzeszów • Podkarpackie
Choroba: Padaczka lekooporna

Adrian miał być zdrowym dzieckiem. Niestety, w drugiej dobie życia doszło do gwałtownego spadku poziomu cukru i maluch ponad miesiąc spędził na oddziale intensywnej terapii. Chłopczyk przechodził wiele badań, w tym badania genetyczne, które wykazały mutację. Podczas pobytu na oddziale u Adriana pojawiały się też napady drgawek z przykurczami. Okazało się, że przyczyną takiego stanu jest padaczka lekooporna. W sierpniu ubiegłego roku chłopiec przeszedł operację wszczepienia stymulatora nerwu błędnego. Adrian przyjmuje też 4 różne leki, a mimo to napady padaczkowe wciąż się pojawiają. Padaczka doprowadziła do znacznego opóźnienia w rozwoju psychoruchowym chłopca. Adrian nie mówi i nie chodzi. Wymaga całodziennej opieki, wsparcia i intensywnej rehabilitacji. U chłopca zdiagnozowano też zeza i zanik nerwu wzrokowego. W przyszłym roku czeka go kolejna operacja.

Nasz Podopieczny ma wiele potrzeb. Jedną z nich był leżaczek do kąpieli.

Dzięki wsparciu Darczyńców, nowoczesny, bezpieczny i dostosowany do potrzeb Adriana leżaczek kąpielowy jest już w domu chłopca. Urządzenie to znacznie ułatwia wszelkie czynności higieniczne i sprawia, że codzienne kąpiele są dużo bardziej komfortowe. Także dołączony zestaw kosmetyków do mycia i pielęgnacji oraz komplet mięciutkich ręczników uprzyjemniają chłopcu mycie.

Adrian bardzo lubi zabawki, które wydają dźwięki, dlatego i one znalazły się wśród przygotowanych upominków. Nie zabrakło również zestawu milusich pluszaków i delikatnego kocyka, który przyda się podczas odpoczynku naszego Podopiecznego. A podczas wieczornego czytania bajek, za nastrój w pokoju Adriana będzie odpowiedzialna lampka, delikatnie zmieniająca swoje barwy.

Spełnienie marzenia Adriana było możliwe dzięki Darczyńcom, którzy wsparli jego zbiórkę. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujmy również CAT LC Polska Sp z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

1 000 zł 100% 1 000 zł
Cel osiągnięty!
Liliana
50 zł
Aleks Isajew
50 zł
Beata B
200 zł
Elżbieta Król
200 zł
Maria Szczepańska
300 zł
Barbara Sz
100 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę