Filip z xboxem
Filip z xboxem
Filip2
Filip3
Prezenty
Filip4

Xbox dla Filipa - rezultat

Filip Nadrowski • 12 lat
Zielonki • Pomorskie
Choroba: Wada serca

Filip teoretycznie urodził się jako zdrowe dziecko, ale w drugim miesiącu życia jego narządy przestały funkcjonować. Okazało się, że maluszek ma dwie poważne wady serca, które wymagały skomplikowanych operacji. Sytuację udało się opanować, ale chłopiec musi pozostawać pod stałą opieką lekarską, a w przyszłości być może konieczne będą kolejne zabiegi.

Filip uwielbia grać w piłkę nożną, ale jego zdrowie nie zawsze pozwala mu dokazywać z kolegami na boisku. Właśnie dlatego nasz podopieczny marzył o konsoli Xbox, która byłaby świetnym urozmaiceniem czasu spędzanego w domu.

Od teraz nic już nie będzie stało Filipowi na przeszkodzie w przeżywaniu prawdziwych piłkarskich emocji. Dzięki wymarzonej konsoli oraz grze „Fifa” chłopiec będzie mógł rozgrywać wirtualne mecze, kiedy tylko zechce. W stworzeniu odpowiedniego klimatu pomoże piłkarska koszulka oraz gadżety. Nastolatek interesuje się również programami popularnonaukowymi, dlatego dużą radość sprawiły mu dodatkowe niespodzianki, czyli książki, łamigłówki i gry, z których będzie mógł dowiedzieć się mnóstwa nowych, ciekawych rzeczy.

Za spełnienie marzenia Filipa serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły jego zbiórkę na wishsurfing.pl

Serdecznie dziękujemy również CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie paczki.


Komentarze

28.07.2020
ROBYG S.A.
Powodzenia!
21.06.2020
Ian (F)
Best wishes!
21.06.2020
Karl (F)
Good luck!
1 500 zł 100% 1 500 zł
Cel osiągnięty!
ROBYG S.A.
650 zł
Ian (F)
350 zł
Karl (F)
500 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę