× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Natalka z prezentami
Natalka z prezentami

Domek dla lalek - rezultat

Natalia Szczęsnowicz • 9 lat
Sokółka • Podlaskie
Choroba: Padaczka lekooporna

Natalka urodziła się jako zdrowe dziecko. Problemy pojawiły się, gdy dziewczynka miała 6 lat. Wówczas na wszystko reagowała złością i przeszkadzał jej każdy hałas, pojawiło się wywracanie gałek ocznych oraz niekontrolowane utraty świadomości. Prywatna wizyta u neurologa potwierdziła, że jest to padaczka nieświadomości. Obecnie ataki padaczkowe są coraz dłuższe i pojawiają się codziennie.

Natalka na co dzień jest bardzo wrażliwym i pogodnym dzieckiem. Pomimo choroby stara się normalnie funkcjonować. Niestety, przez codzienne ataki jest to bardzo trudne i wymaga od niej dużo pracy, dlatego dziewczynka pozostaje pod stałą opieką psychologa. Padaczka, z którą zmaga się Natalka, jest lekooporna. Obecnie nasza Podopieczna przyjmuje już czwarty lek, który na razie nie przynosi oczekiwanych rezultatów. W ostatnim czasie okazało się również, że dziewczynka ma nietolerancję glukozy oraz niedoczynność tarczycy.

Natalka marzyła o dużym, piętrowym domku dla lalek Barbie z windą i zjeżdżalnią. Dzięki wsparciu Darczyńców marzenie Natalii stało się rzeczywistością. Na twarzy dziewczynki pojawił się szczery uśmiech na widok paczki, która była na nią zaadresowana. Ale prawdziwa radość zagościła na jej twarzy po odpakowaniu przesyłki. Domek dla lalek był dokładnie taki jak sobie wymarzyła. Dzięki takiemu prezentowi nasza Podopieczna może wspaniale się bawić i choć na chwilę zapomnieć o codziennych trudnościach.

Wśród dodatkowych upominków Natalia znalazła także pluszaka, którego od razu przytuliła. Nie zabrakło również artykułów plastycznych, kosmetyków Nivea oraz głośnika Bluetooth, dzięki któremu nasza Podopieczna może cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, a także firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie przesyłki do naszej Podopiecznej.

2 000 zł 105% 1 900 zł
Cel osiągnięty!
Kamil
100 zł
Joanna Bieszczad
100 zł
Julita W.
50 zł
Tomasz Tolko
100 zł
WIKTOR J
50 zł
Magdalena Solnik
100 zł
Anonimowy Darczyńca
80 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Iwona Prokopczyk
150 zł
kochanm@op.pl
100 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Magdalena Walenciej Czepiel
50 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Magdalena Kozioł
50 zł
Agnieszka i Lukasz Mozdzierski
500 zł
Mariusz Kulmaczewski
200 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę