× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Wojtuś z prezentami
Wojtuś z prezentami

Zabawki, ubrania i środki czystości - rezultat

Wojciech Maj • 2 lata
Inowrocław • Kujawsko-Pomorskie
Choroba: Astma, skaza białkowa
13 stycznia br. w Toruniu, w Hotelu Bulwar, Fundacja Dziecięca Fantazja spełniła marzenia 6 chorych dzieci z woj. kujawsko-pomorskiego.

Spotkanie zaczęło się od powitania dzieci wraz z najbliższymi przez Panią Patrycję Wróbel, Członka Zarządu Fundacji oraz Panią Annę Urbańską, Dyrektor Hotelu Bulwar.

Na spotkaniu był obecny sponsor wszystkich spełnionych tego dnia marzeń, niesamowity człowiek – Michał ‘Kazik’, tancerz i choreograf, który od lat wspiera działania fundacji i spełnia marzenia chorych dzieci pozyskując fundusze tańcem i organizacją warsztatów tanecznych oraz koncertów. Pan Michał “Kazik” osobiście wręczał prezenty wszystkim Podopiecznym fundacji.

Tego dnia spełniło się marzenie Wojtusia z Inowrocławia, chorującego na ciężką astmę i skazę białkową. Jego starszego brata, który także był podopiecznym Fundacji, nie ma już wśród nas, dlatego spotkanie z Wojtusiem i jego rodziną było bardzo wzruszające. Chłopczyk dostał dużo wymarzonych zabawek, ubranek i upominków. Najbardziej spodobała mu się duża farma oraz duży tor samochodowy.

Dziękujemy bardzo Michałowi ‘Kazikowi’ za wieloletnie wsparcie działań fundacji i uszczęśliwianie naszych podopiecznych.

Dziękujemy bardzo dyrekcji i pracownikom Hotelu Bulwar za wspaniałą gościnę i ufundowanie przepysznej kolacji dla wszystkich uczestników.

Podziękowania również składamy dla wypożyczalni 99rent, która udostępniła nieodpłatnie samochód, którym mogliśmy dotrzeć na miejsce i dostarczyć wszystkie prezenty dla dzieci.

Bez paliwa byśmy nie dojechali, dlatego dziękujemy również firmie AMIC POLSKA Sp. z o.o , która ufundowała paliwo na całą trasę.

Każde z dzieci uczestniczące w wydarzeniu dostało też prezenty od firmy Super Prezenty, agencji Ten Fajny Management oraz Persona Cars. Firmy te zorganizowały świąteczną akcję polegającą na wyprawie do Laponii ośmiu sportowych samochodów. Była to charytatywna misja polegająca na dostarczaniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem stu prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.

W imieniu Podopiecznych fundacji i ich najbliższych oraz całej Fundacji z całego serca dziękujemy.

Wojtek przyszedł na świat w wyniku długiego i skomplikowanego porodu, jednak wydawało się, że będzie zdrowym dzieckiem. Niestety, z czasem zaczęły pojawiać się niepokojące objawy w postaci mokrego kaszlu, świstów i duszności. Okazało się, że chłopczyk ma wrodzoną, ciężką astmę. Pomimo przyjmowanych leków i wziewów nasz Podopieczny bardzo często choruje i mierzy się z problemami oddechowymi. Wojtek miał również wykonane badania krwi na skazę białkową, z którą prawdopodobnie się zmaga. Z tego powodu wiele produktów musiało zostać wykluczonych z diety chłopca. Dla dalszego, prawidłowego rozwoju nasz Podopieczny wymaga specjalistycznej opieki.

1 521 zł 101% 1 500 zł
Cel osiągnięty!
Who if Not You
1 500 zł
Milord Milord
1 zł
Berenika Cieślak
20 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę