× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Olek z upominkami
Olek z upominkami

Turnus rehabilitacyjny - rezultat

Aleksander Tkaczyk • 4 lata
Rzeszów • Podkarpackie
Choroba: Mózgowe porażenie dziecięce

Olek przyszedł na świat jako wcześniak z ciąży bliźniaczej, powikłanej zespołem TTTS nazywanym również „zespołem podkradania”. W jego wyniku brat chłopca zmarł, a sam Olek musiał dojrzewać w niesprzyjających warunkach. W konsekwencji tych wydarzeń chłopiec do dziś zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, nie chodzi, nie raczkuje i nie siada samodzielnie. Rozwój mowy Olka również jest opóźniony.

Olek wciąż wymaga stałego, specjalistycznego wsparcia oraz bardzo intensywnej rehabilitacji. Właśnie dlatego największym marzeniem chłopca był wyjazd na turnus rehabilitacyjny, na którym to, pod okiem wykwalifikowanej kadry, mógłby osiągnąć wyczekane efekty. Dzięki wsparciu darczyńców o wielkich sercach środki finansowe na realizację marzenia zostały zebrane, a nasz Podopieczny zyskał bezcenną szansę na skuteczną walkę o zdrowie.

Jakby tego było mało do Olka dotarła także paczka pełna upominków. Nasz Podopieczny jest ogromnym fanem maszyn budowlanych i właśnie dlatego wśród prezentów nie mogło zabraknąć wymarzonej koparki. Dodatkowo Olek dostał dwa pluszowe dinozaury i kilka obrazkowych książeczek, które z pewnością dostarczą mu wiele wrażeń i niezapomnianej zabawy. Dzięki nowemu gniotkowi oraz drewnianej grze zręcznościowej chłopiec będzie także w stanie ćwiczyć zmysły, koncentrację oraz umiejętności motoryczne. Nasz Podopieczny otrzymał również duży zestaw kosmetyków NIVEA, dzięki którym codzienna higiena i pielęgnacja staną się wyczekaną przyjemnością.

Walka o zdrowie i sprawność Olka nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i wielkie zaangażowanie darczyńców. To dzięki Wam chłopiec zyskał szansę na lepszą przyszłość. Dziękujemy!

Dziękujmy również CAT LC Polska Sp z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

810 zł 100% 810 zł
Cel osiągnięty!
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Anna
50 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Hania
300 zł
Aleksandra
10 zł
Anonimowy Darczyńca
30 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
ARTUR DOROSZ
100 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Marta
10 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę