× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Antoś z traktorkiem
Antoś z traktorkiem

Traktor na akumulator - rezultat

Antoni Wanat • 2 lata
Frydrychowice • Małopolskie
Choroba: Nowotwór kości piszczelowej

Antoś zmaga się z nowotworem kości piszczelowej. Wszystko zaczęło się od utykania na nóżkę, co znacznie zaniepokoiło bliskich chłopca. Antoś znalazł się u ortopedy, a wykonane później prześwietlenie wykazało pęknięcie kości i obecność torbieli. Chłopcu został pobrany wycinek, a wszystkie dalsze badania potwierdziły, że jest to nowotwór. Antoś spędził kolejne dwa tygodnie na oddziale ortopedycznym, a po konsultacjach onkologicznych rozpoczął leczenie. Chłopiec cały czas dzielnie walczy o powrót do zdrowia, jednak choroba znacznie ogranicza mu chodzenie i funkcjonowanie.

Antoś uwielbia bawić się traktorami, a także obserwować, jak jego dziadek jeździ traktorem po polu. Z tego właśnie powodu chłopiec marzył o własnym traktorze na akumulator, którym mógłby wybierać się na przejażdżki. Dzięki pomocy darczyńców fantazja Antosia stała się rzeczywistością i już dziś chłopiec może obserwować pracę dziadka siedząc we własnym, wymarzonym traktorku.

Jakby tego było mało Antoś otrzymał paczkę wypełnioną upominkami. Uśmiech na twarzy chłopca wywołały przede wszystkim nowe zabawki. W paczce znalazły się bowiem zabawka edukacyjna i samochodziki Fischer Price, pociągi i duży samolot, które z pewnością zapewnią chłopcu wielogodzinną rozrywkę. Wiele radości przyniosła także piłka plażowa od Michel Studio Reklamowe, kilka książeczek, maskotki oraz lampka. W paczce nie zabrakło również zestawu kosmetyków NIVEA przydatnych podczas codziennej higieny i pielęgnacji.

Spełnienie marzenia Antosia nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc darczyńców o wielkich sercach. To dzięki Państwa wsparciu chłopiec zyskał niezapomniane wspomnienia. Dziękujemy!

Podziękowania kierujemy również do CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

2 850 zł 100% 2 850 zł
Cel osiągnięty!
Anonimowy Darczyńca
1 130 zł
Anonimowy Darczyńca
1 300 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Anna G
50 zł
Renata Fryc
25 zł
Agata Wanat
100 zł
Marta Senturk
20 zł
Mirosława Mrzyglod
25 zł
BasiK
40 zł
D
10 zł
Joanna
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę