× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Tobiasz z upominkami
Tobiasz z upominkami

Trampolina ogrodowa - rezultat

Tobiasz Potrykus • 2 lata
Gościcino • Pomorskie
Choroba: Mukowiscydoza

Tobiaszek zmaga się z mukowiscydozą. Już w 2 dobie życia chłopiec przeszedł badania przesiewowe, które zasugerowały, że może cierpieć właśnie na tę chorobę. Po kilku tygodniach dalszej diagnostyki wszystko się potwierdziło. Od tamtej pory rozpoczęła się walka z postępem choroby wypełniona codziennymi inhalacjami, drenażami i ćwiczeniami. Tobiaszek wymaga nie tylko odpowiedniego zaopatrzenia w sprzęt i pracy nad utrzymywaniem jak największej wydolności organizmu, ale też stałej kontroli ze strony wielu specjalistów. U chłopca zaczęły pojawiać się problemy z wątrobą i koniecznie było wdrożenie leku. Rehabilitacja, odpowiednie zabiegi i monitorowanie przez lekarzy są kluczowe w walce o jak najlepszy stan Tobiaszka.

W przeciwstawianiu się mukowiscydozie bardzo ważny jest sport i aktywność fizyczna. Z tego względu Tobiasz marzył o własnej trampolinie ogrodowej, dzięki której mógłby poruszać się na świeżym powietrzu i w łatwiejszy sposób odkrztuszać zalegającą w płucach wydzielinę. Dzięki wsparciu i wielkiemu zaangażowaniu darczyńców marzenie Tobiaszka zostało spełnione, a chłopiec w końcu może ćwiczyć bez ograniczeń i z wielką radością.

Oprócz trampoliny do Tobiasza dotarła także paczka po brzegi wypełniona rozmaitymi upominkami. W objęcia chłopca od razu trafiły duże maskotki – panda i rekin - oraz lampka nocna w kształcie króliczka. Z pewnością umilą one chłopcu codzienne zasypianie, a dziecięcemu pokojowi dodadzą jeszcze więcej radości. Tobiaszek otrzymał również kilka kolorowych książeczek, zakładki, a także pluszowe plecaczki, które jeszcze niejednokrotnie przydadzą się podczas leniwych wieczorów czy pełnych przygód wycieczek. W paczce nie mogło oczywiście zabraknąć, uwielbianych przez chłopca, samochodzików, dzięki którym na twarzy Tobiaszka pojawił się cudowny uśmiech. Nasz Podopieczny otrzymał również mokre i suche chusteczki, szczoteczki do zębów, zapas pieluch oraz duży zestaw kosmetyków NIVEA, który na pewno urozmaici codzienną higienę i pielęgnację. Osłodą tego, radosnego już, dnia były także przepyszne owocowe musiki.

Spełnienie fantazji Tobiasza było możliwe tylko dzięki nieocenionemu wsparciu darczyńców o wielkich sercach. To dzięki Wam w życiu chłopca pojawiła się iskierka nadziei. Dziękujemy!

Podziękowania kierujemy również do CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

1 100 zł 100% 1 100 zł
Cel osiągnięty!
Ciocia
100 zł
A
15 zł
Ciocia
150 zł
Karolina Brud
200 zł
Ciocia
150 zł
Monika
50 zł
Justyna
50 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Agnieszka P.
50 zł
wiktoria Niedziela
50 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Anonimowy Darczyńca
30 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Mirka
20 zł
K.Z.
50 zł
Anonimowy Darczyńca
30 zł
Asia
50 zł
Justyna B
5 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę