× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Daniel
Daniel

Telefon

Daniel Mateja • 13 lat
Gliwice • Śląskie
Choroba: Mózgowe porażenie dziecięce

Daniel urodził się jako wcześniak w 31. tygodniu ciąży bliźniaczej. Gdy miał zaledwie rok, lekarze zdiagnozowali u niego mózgowe porażenie dziecięce. Pierwsze krótkie, samodzielne kroki zrobił, gdy miał 3 lata.

Daniel od urodzenia jest rehabilitowany, a jego ciężka praca stopniowo przynosi coraz większe efekty. Przeszedł także operację fibrotomii, chirurgiczną metodę leczenia przykurczy. Mimo niej chłopiec niestety wciąż chodzi na ugiętych kolanach i często się przewraca, a na co dzień wymaga wiele uwagi i pomocy ze strony swoich najbliższych. Czasem przychodzą łzy zmęczenia i frustracji, lecz nasz dzielny Podopieczny nigdy się nie poddaje i nieustannie dąży do tego, żeby poprawić swoją sprawność.

Daniel jest niezwykle pogodnym i energicznym chłopcem z masą zainteresowań. Uwielbia towarzystwo rówieśników i bardzo tęskni za kolegami z klasy. Najbardziej na świecie marzy o nowym telefonie, który pomoże mu w utrzymaniu kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, ale także pozwoli na oddanie się swojej największej pasji do gier i elektroniki. Dzięki małemu urządzeniu wiele ograniczeń przestałoby istnieć, a Daniel w końcu zyskałby swoje wymarzone wirtualne okno na świat.

  • 18.09.2023
    Mama
    Niech to będą Twoje najlepsze urodziny 😘
  • 14.09.2023
    Anonimowy Darczyńca
    Powodzenia dzielny zuchu😘
1 800 zł 100% 1 800 zł
Cel osiągnięty!
Mama
440 zł
Powodzenia
50 zł
:)
10 zł
Anonimowy Darczyńca
200 zł
Anonimowy Darczyńca
60 zł
Anonimowy Darczyńca
20 zł
Babcia
50 zł
Mama
20 zł
Michał
50 zł
Ciocia
100 zł
Anonimowy Darczyńca
800 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę