× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Krzyś
Krzyś

Rehabilitacja

Krzysztof Dziubak • 3 lata
Płochocin • Mazowieckie
Choroba: Autyzm dziecięcy

Krzyś był zdrowym dzieckiem, a jego rozwój przez długi czas nie odbiegał od normy. Niestety, gdy chłopiec miał zaledwie 1,5 roku, doszło u niego do poważnego regresu. W jego konsekwencji nasz Podopieczny przestał mówić, reagować na imię czy wykonywać polecenia. Ponadto u Krzysia zauważono unikanie kontaktu wzrokowego, brak gestu wskazywania palcem i inne stereotypowe zachowania. W końcu, po konsultacjach z psychologiem, neurologiem i psychiatrą, okazało się, że chłopiec zmaga się z autyzmem dziecięcym.

Dziś Krzyś ma problemy z odnalezieniem się w nowych sytuacjach, nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń i nie zawsze rozumie komunikaty czy wypowiedziane w jego stronę zdania. Nie tak dawno chłopiec zmagał się także z lękliwością , która na szczęście, dzięki terapii, odchodzi już w zapomnienie. Krzyś do tej pory wymaga jednak praktycznie całodobowej opieki najbliższych, uczęszcza na liczne zajęcia, a także pozostaje pod opieką szeregu specjalistów.

Wszystkie trudności każdego dnia odbierają chłopcu radość z beztroskiego dzieciństwa. Jedyną szansą na osiągnięcie wymarzonej sprawności i samodzielności jest dla Krzysia dalsza, wieloetapowa rehabilitacja pod okiem specjalistów. Tylko dzięki niej nasz Podopieczny i jego najbliżsi mogliby spojrzeć w przyszłość z większym spokojem.

425 zł 100% 425 zł
Cel osiągnięty!
Anonim
5 zł
Anonimowy Darczyńca
30 zł
Anonim
4 zł
Ania Kijewska
50 zł
Patryk Szatkowski
50 zł
Piotr Spólny
10 zł
Kinga Pęsiek
6 zł
Iwona Szatkowska
20 zł
Anonim Anonim
50 zł
Ania i Piotrek
100 zł
Patryk Szatkowski
50 zł
Magdalena Szatkowska
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę