× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Xawcio prezentami
Xawcio prezentami
Xawcio prezentami

Akcesoria do placu zabaw dla Xawiera - rezultat

Xawier Nielipiński • 11 lat
Braniewo • Warmińsko-Mazurskie
Choroba: Zespół Downa

Xawcio urodził się z nieuleczalną, genetyczną chorobą – zespołem Downa. Chłopiec nie mówi i ma niedosłuch. Dodatkowo lekarze podejrzewają u niego achalazję przełyku, ponieważ nie przełyka pokarmów stałych i odżywia się wyłącznie płynnymi posiłkami.

Pomimo swoich trudności Xawcio jest wulkanem pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wokół. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu i bawić się w ogródku, dlatego jest marzeniem był własny plac zabaw. Ta fantazja niedawno stała się rzeczywistością, jednak do wymarzonego placu brakowało jeszcze kilku akcesoriów, które uczyniłyby zabawę komfortową i bezpieczną.

Od niedawna plac zabaw Xawiera jest idealnie dostosowany do jego potrzeb. Niezbędne dodatki dotarły i zostały zamontowane w ogródku naszego Podopiecznego. Teraz wymarzony, bezpieczny i kolorowy plac zabaw jest ulubionym miejscem szaleństw chłopca. W codziennej zabawie towarzyszy chłopcu mała ośmiornica – maskotka, którą znalazł wśród otrzymanych upominków. Z kolei kiedy pogoda nie pozwala na zabawę na świeżym powietrzu, w trzymaniu nudy z daleka pomagają pozostałe upominki, które otrzymał Xawcio. Artykuły plastyczne i zabawki nie tylko pozwalają mu świetnie się bawić, ale także rozwijać kreatywność. Po dniu pełnym wyzwań wieczorną kąpiel umilają naszemu Podopiecznemu kosmetyki do mycia i pielęgnacji, które również stanowiły część prezentu.

Spełnienie marzenia Xawiera było możliwe dzięki Darczyńcom, którzy wsparli jego zbiórkę. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujmy również CAT LC Polska Sp z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

620 zł 110% 560 zł
Cel osiągnięty!
KASIA KASIA
100 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Daniel Pogrebniak
50 zł
Helena Helena
50 zł
Diana
20 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
200 zł
Magdalena S
20 zł
Abakus L
100 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę