× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Gabryś
Gabryś
Gabryś z klockami
Gabryś2

Xbox serii x dla Gabrysia - rezultat

Gabriel Szala • 7 lat
Dębica • Podkarpackie
Choroba: Guz mózgu

Przez pierwszych 15 miesięcy swojego życia Gabryś był zdrowym radosnym dzieckiem. Potem zaczęły pojawiać się pierwsze niepokojące objawy – problemy z równowagą i jedzeniem, nerwowość. Po roku wizyt u specjalistów i badań okazało się, że chłopiec ma guza mózgu. Konieczna była operacja, podczas której nie udało się jednak usunąć nowotworu w całości. Dodatkowo pojawiły się przerzuty na rdzeniu kręgowym. Konieczna była chemio- i radioterapia. Po 2,5 roku leczenia Gabryś wrócił do domu, jednak w jego głowie nadal są pozostałości guza oraz torbiel szyszynki, które w każdej chwili mogą zacząć rosnąć. Chłopiec jest bardzo osłabiony fizycznie i musi pozostawać pod ścisłą kontrolą lekarską.

Jednym z ulubionych zajęć Gabrysia jest zabawa klockami Lego i gra na xboxie. Jego stara konsola powoli się psuje, dlatego chłopiec marzył o najnowszym xboxie oraz swojej ulubionej grze – „Minecraft”.

Czy coś może wywołać większy uśmiech niż spełnienie fantazji? Radość Gabrysia, kiedy otrzymał upragnioną konsolę była ogromna. Chłopiec od razu wypróbował swój nowy sprzęt, grając na nim w ukochanego „Minecrafta”. W wirtualnym świecie nasz Podopieczny może tworzyć niesamowite budowle i świetnie się bawić. Dzięki klockom Lego, które stanowiły część prezentu, Gabryś może budować także wtedy, kiedy odpoczywa od grania. To pozwala mu rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Wśród pozostałym upominków znalazła się również książka nawiązująca do świata ulubionej gry chłopca, a także kosmetyki i maskotka.

Spełnienie marzenia Gabrysia było możliwe dzięki Darczyńcom, którzy wsparli jego zbiórkę. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie paczki z prezentami do naszego Podopiecznego.

2 800 zł 100% 2 800 zł
Cel osiągnięty!
Bożena
1 135 zł
Bożena
50 zł
Joanna
20 zł
Ilona
50 zł
Michał
200 zł
Anonimowy Darczyńca
5 zł
Ilona Frankiewicz
50 zł
Magdalena Pęcak
10 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Tomasz
200 zł
Dagmara Kwiek
10 zł
Celina
1 000 zł
Anonimowy Darczyńca
10 zł
G
10 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę