× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Ala
Ala

Wyposażenie łazienki

Alicja Nasiadka • 13 lat
Pułtusk • Mazowieckie
Choroba: Mózgowe porażenie dziecięce

Ala choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Nastolatka nie porusza się samodzielnie, do chodzenia potrzebuje chodzika lub pomocy innej osoby. Ma również duże trudności z komunikacją, ponieważ mówi jedynie pojedyncze słowa, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą piktogramów. Pomimo przeszkód, z jakimi zmaga się na co dzień Ala jest zawsze uśmiechnięta i uwielbia uczyć się oraz spędzać czas z rówieśnikami.

Codzienne czynności higieniczne są utrudnione, ponieważ łazienka w domu Ali nie jest przystosowana do jej potrzeb. Dlatego dziewczynka marzy o wyposażeniu łazienki, a szczególnie o nowym, wygodnym prysznicu ze specjalnym krzesełkiem, dzięki którym kąpiele byłyby czystą przyjemnością.

  • 06.12.2020
    Zofia
    Droga Alicjo! Kubuś lat 5 i jego mama dorzucają się z radością do Twojej zbiórki. Kubuś ze swojej skromnej skarbonki ofiarowuje 1,53 zł, jego mama resztę :) Niech się spełniają Twoje marzenia, te małe i te duże. Wszystkiego dobrego i pięknych Świąt! p.s. Jak patrzymy na Twój uśmiech na zdjęciu, to od razu i my się uśmiechamy! Wysyłamy więc nasze uśmiechy do Ciebie :):):):):):):):):):):):):):):)
2 620 zł 104% 2 500 zł
Cel osiągnięty!
Pawe
50 zł
Łukasz MIKOŁAJCZYK
20 zł
Konrad
50 zł
Ewa Jaworska
750 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Monika B. Bombola
100 zł
Tomasz Gidyński
100 zł
Anna
50 zł
Joanna M.
63 zł
G.
15 zł
Zofia
222 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Marcin Madeja
1 000 zł
W.
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę