× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Damian z prezentami
Damian z prezentami
Damian

Komputer z myszką i słuchawkami - rezultat

Damian Lach • 15 lat
Jaworzno • Śląskie
Choroba: Zapalenie rdzenia kręgowego

Damian urodził się zdrowy. Kiedy miał 18 miesięcy, na skutek zakażenia wirusem doszło do zapalenia rdzenia kręgowego. Chłopiec zapadł w śpiączkę, a kiedy się wybudził, był całkowicie sparaliżowany. Lekarze nie dawali mu żadnych szans na normalne funkcjonowanie. Jednak stał się cud i Damian powoli zaczął wracać do sprawności. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim i niedowidzi, jednak jest bardzo samodzielny. Umysłowo rozwija się ponadprzeciętnie.

Wielką pasją Damiana jest informatyka. Nastolatek zadziwia swoją wiedzą na ten temat nawet nauczycieli w szkole. Damian marzył o bardzo dobrym komputerze, myszce i słuchawkach, dzięki którym mógłby rozwijać się w tej dziedzinie. Praca w obszarze informatyki byłaby dla chłopca ogromną i być może jedyną szansą na samodzielność, kiedy będzie dorosły. Pomoc darczyńców umożliwiła zakup dobrego jakościowo sprzętu z odpowiednimi parametrami i od teraz Damian będzie mógł uczyć się, a w przyszłości utrzymywać ze swojego hobby. Dla nastolatka to wielki krok w stronę realizacji swoich celów i spełniania kolejnych marzeń.

Wśród otrzymanych prezentów Damian znalazł też kod do gry EA, z którego będzie mógł z przyjemnością skorzystać na swoim nowym sprzęcie. W paczce nie zabrakło również słodkiej niespodzianki od Ferrero i kosmetyków do pielęgnacji.

Spełnienie marzenia Damiana nie byłoby możliwe bez pomocy wszystkich osób, które udostępniały i wsparły finansowo jego zbiórkę. Serdecznie dziękujemy!

Podziękowania kierujemy również do CAT LC Polska Sp. z o.o. za dostarczenie prezentów do naszego Podopiecznego.

2 850 zł 100% 2 850 zł
Cel osiągnięty!
Anonimowy Darczyńca
10 zł
Krzysztof Świątek
900 zł
Anonimowy Darczyńca
1 750 zł
Anonimowy Darczyńca
100 zł
Anna Kieler
40 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę