× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Lena
Lena

Słuchawki i maskotka dla Lenki - rezultat

Lena • 12 lat
Wielkopolskie
Choroba: Mukowiscydoza

Rodzice Lenki dowiedzieli się, że jest chora niedługo po jej przyjściu na świat, dzięki badaniom przesiewowym. Lekarze zdiagnozowali mukowiscydozę.  Schorzenie to jest nieuleczalne i postępujące. Dziewczynka bardzo często choruje na zakażenia układu oddechowego, cierpi z powodu bólów brzucha i niedożywienia. jej codzienność to inhalacje i drenaże. Każda infekcja może być dla niej groźna, dlatego musi unikać dużych skupisk ludzi. Z tego powodu Lenka ma nauczanie indywidualne w domu.

Nasza Podopieczna to wesoła dziewczynka, otwarta na świat i innych ludzi. Niestety, ze względu na chorobę ma bardzo ograniczone kontakty i dużo czasu spędza w domu. Jej marzeniem były słuchawki z mikrofonem.

Lenka otrzymała wymarzone słuchawki gamingowe, dzięki którym przygody przeżywane w wirtualnym świecie są dla niej jeszcze fajniejsze. Słuchawki pozwalają jej także na słuchanie muzyki bez przeszkadzania domownikom oraz zapewniają prywatność podczas rozmów online z koleżankami. Dodatkową niespodziankę stanowił pluszak, który będzie towarzyszył naszej Podopiecznej podczas codziennych wyzwań.

Spełnienie marzenia Lenki było możliwe dzięki pracownikom Servier Polska Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy!

Marzenie dostępne do adopcji
Cel osiągnięty!

Udostępnij link