× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Adrian
Adrian

Pojazd wielofunkcyjny i zabawki

Adrian Kwaszczyński • 5 lat
Żyrardów • Mazowieckie
Choroba: Porażenie czterokończynowe

2.02.2020 roku Adrian, jego starsza siostra, Ola oraz ich mama zostali potrąceni przez samochód. Dziewczynka zginęła, mama odniosła poważne obrażenia, a chłopiec stracił przytomność i był reanimowany. Okazało się, że ma pęknięta kość potyliczną, konieczna była także operacja śledziony. Dzięki intensywnej rehabilitacji obecnie chodzi, ale musi uważać, ponieważ upadek podczas zabawy mógłby ponownie uszkodzić kręgosłup. Adrian pozostaje pod stałą opieką psychologa, logopedy i fizjoterapeutów. Cała rodzina próbuje uporać się z tym, co wydarzyło się rok temu…

Chłopiec uwielbia wszystko, co związane ze strażą pożarna i policją. Jego ulubionymi bajkami są: „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Bing” i „Świnka Peppa”. Bardzo ucieszyłby się z zabawek związanych ze swoimi ulubionymi postaciami.

Marzeniem Adrianka jest także specjalny zestaw do budowania, z którego można stworzyć rowerek, a także hulajnogę, gokarta i kilka innych pojazdów. Taki prezent byłby dla niego wspaniałym narzędziem rehabilitacji ruchowej, a także gwarancją wielu godzin świetnej zabawy z rodzicami przy składania pojazdów i podczas jazdy nimi.

1 600 zł 100% 1 600 zł
Cel osiągnięty!
Anonimowy Darczyńca
245 zł
Anna Zebrowska
50 zł
Kasia Helbich
40 zł
Marta
20 zł
????
20 zł
Natalia Osek
15 zł
Izabela Piechowska
500 zł
Emilia
20 zł
Edyta Klimas
100 zł
Mariola Borkowska-Danda
500 zł
Marta Lozze
50 zł
Agnieszka
20 zł
Łukasz
20 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę