× Zbiórka zakończona. Ten cel już został osiągnięty, ale możesz wesprzeć inne dziecko!
Kacperek2
Kacperek2
Kacperek

Fotel KOKON dla Kacpra - rezultat

Kacper Świstak • 7 lat
Skrzyszów • Podkarpackie
Choroba: Zespół Waardenburga i Zespół Bainbridge’a-Ropers’a

Kacper urodził się jako wcześniak w 34. tygodniu ciąży. Chłopiec miał pewne cechy dysmorficzne, przez które pojawiło się podejrzenie, że może borykać się z chorobą. Rozwijał się też inaczej niż reszta dzieci, a kiedy miał 4 lata podstawiono diagnozę, że jest to Zespół Waardenburga i Zespół Bainbridge’a-Ropers’a. Z tego powodu chłopiec jest niepełnosprawny umysłowo w stopniu znacznym, a jego rozwój ruchowy jest opóźniony w stosunku do rówieśników.

Kacper nie jest w stanie mówić, na otoczenie reaguje głównie krzykiem i piskiem. Jest pod opieką logopedy i walczy o to, by móc nawiązać kontakt z innymi. Chłopiec boryka się również z obniżonym napięciem mięśniowym i stereotypią ruchową. Uczęszcza do przedszkola specjalnego, gdzie codziennie uczestniczy w zajęciach. Systematyczna terapia jest jednym sposobem na to, żeby mógł postawić kolejne kroki w swoim rozwoju. Obecnie nasz Podopieczny potrzebuje całodobowej opieki i wsparcia ze strony bliskich.

Kacper bardzo lubi muzykę, ale jego największym marzeniem był fotel ogrodowy KOKON.

Dzięki wielkiemu sercu naszych Darczyńców fantazja chłopca stała się rzeczywistością. Kacper otrzymał swój wymarzony fotel, w którym może się huśtać, wypoczywać i nabierać sił do codziennych wyzwań. Kiedy pogoda na to pozwoli, nasz Podopieczny będzie mógł się w nim relaksować także na świeżym powietrzu. Wiemy, że Kacper uwielbia zabawki, które mają sznurki, więc nie zapomnieliśmy także o nich. Wśród dodatkowych niespodzianek znalazły się również kosmetyki do kąpieli, słodycze, słodycze, maskotka, książka, a także płyty z muzyką. Wszystkie upominki okazały się trafione i sprawiły chłopcu dużą radość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę na realizację marzenia Kacpra.

Dziękujemy również CAT LC Polska za dostarczenie upominków do naszego Podopiecznego.

1 050 zł 95% 1 100 zł
Zbiórka zakończona.
Agnieszka Mazur
54 zł
Pomaganie za subskrybowanie (40 x 5 zł)
200 zł
Monika Tuzimek
30 zł
Pomaganie za subskrybowanie (25 x 5 zł)
125 zł
Lukasz Antonczak
200 zł
Anonimowy Darczyńca
50 zł
Anonimowy Darczyńca
1 zł
Dorota
100 zł
Joanna Antonczak
90 zł
ŁukaszAntończak Antończak
200 zł

Wesprzyj udostępniając zbiórkę