
Kamil
Akcesoria komputerowe
Pierwszy raz świat Kamila zatrzymał się, gdy chłopiec miał 12 lat. Zaczęło się od uciążliwego bólu kolana. Po serii badań okazało się, że przyczyną jest kostniakomięsak kości udowej prawej, czyli nowotwór złośliwy. Ta informacja diametralnie odmieniła dotychczasowe życie Kamila i jego rodziny. Nastolatek przeszedł operację wszczepienia endoprotezy, a potem był poddany chemioterapii. Bardzo ciężko znosił kolejne wlewy i znacznie stracił na wadze. Jednak nie poddawał się i wszystko wskazywało na to, że nowotwór został pokonany.
Leczenie zakończyło się w maju 2019 roku i od tamtej pory Kamil co 4 tygodnie jeździł na badania lekarskie i był pod stałą opieką onkologiczną. Niestety, po kolejnej kontroli, niespełna 2 lata od zakończenia leczenia, okazało się, że ma wznowę choroby. Tomografia płuc wykazała 2 nowe guzki po lewej stronie, przez co Kamil musiał przejść kolejną operację. Od kwietnia nasz Podopieczny jest znów w trakcie chemioterapii i walczy o to, by móc prowadzić normalne życie. Skutki uboczne leczenia są uciążliwe, ale nastolatek codziennie stawia im czoło.
Kamil ma wiele marzeń, jednym z nich był laptop. Chłopiec zdecydował jednak, że najbardziej przydadzą mu się teraz akcesoria do komputera, które pozwolą mu ulepszyć posiadany już sprzęt.
-
06.04.2022Dużo zdrowia 😉
-
06.04.2022Powodzenia
-
25.10.2021Powodzenia ☺️
-
07.10.2021Powodzenia